Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog vélemény? (Kép...

Bölcsességfog vélemény? (Kép is van) Okozhatnak gondot? Úgy érzem felül nyomja össze a többi fogam.

Figyelt kérdés
[link]
2017. okt. 27. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy írtad is, összenyomhatja a fogakat. Meg ciszta is kialakulhat körülöttük, és az előtte levő fog is szuvasodhat miatta... fogorvos mit mond?

Nekem is hasonló a helyzet. Alul vízszintesen van az ínyemben. Egyik sem férne ki. De azt mondták ne nyúljunk hozzá, amíg nem okoz problémát. Nekem ráadasul idegben is van:/

2017. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én fogászati asszisztensként dolgozom, úgy szoktuk mondani ,hogy az első fájdalom után érdemes kiszedni őket ,meg további fájdalmat fog okozni. A felsőket és az alsókat is érdemes lenne kivenni, főleg az alsókat, mert nyomják a mellette lévő fogat, félig fekvő állapotban vannak. Keress fel a egy jó szájsebészt. :)
2017. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A felső fogaimtól megszabadultam, viszont azt mondja a doki, hogy ő kivetetné a 2 alsót is, viszont annál lehet maradandó károsodás, mivel alatta megy el az ideg.. Zsibbadást mondta, ezt hogy képeljem el? Szerintetek mennyire van közel az ideg? Hogy lehetne kiszűrni, hogy 100% ne legyen gond ebből?
2018. márc. 28. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!