Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fáj a fogam?

Mitől fáj a fogam?

Figyelt kérdés

Egy napja éreztem hogy a fogaim elkezdtek lüktetni,fájni. Hátul van egy szuvas,és elől egy amit már tömött is az orvos,már megcsinálta.Hátul még nem csinálta meg. Egyszerre szoktak lüktetni,és elől nem tudom miért de nagyon érzékeny,érintésre kicsit ilyen nyílaló fájdalom lesz a fogam közepén.Az elöli fogam két oldalt szuvasodott,így ott csinálta.November elején lesz időpontom az orvoshoz. Addig megmondanátok hogy ez mi? Elől még mindig szuvas lenne vagy mi? Én gondoltam arra is hogy a hideg front miatt vagy valami..

14/L



2017. okt. 28. 15:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként nem szokott mindig fájni,csak így random időpontba elkezd fájni vagy 5 percig és ennyi,utána pár órával később visszajön
2017. okt. 28. 15:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor ebból lesz az, hogy novemberig akár be is szarhatsz a fájdalomtól, ha úgy istenigazából belobban.
2017. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!