Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudok a SOTE-ba fogorvoshoz...

Annar kérdése:

Tudok a SOTE-ba fogorvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Budapesten élek, azonban vidékre vagyok bejelentve, így kicsit nehéz lenne kiviteleznem, hogy a körzeti fogorvosomhoz járjak. Több helyen is olvastam, hogy vannak akik a SOTE-n vesznek igénybe fogorvosi kezelést. Valóban van ilyen?


Hogy működik ez pontosan? Be tudok menni oda is mint a 'rendes' fogorvosomhoz, először egy konzultációra, aztán tudom ott intézni továbbb a többit?


Nem egy fogamról lenne szó. Kb. az egész felső fogsorommal vannak kisebb-nagyobb bajok (egy fogról biztosan tudom, hogy gyökérkezelés , kettőröl pedig, hogy tömés). Ezért érdekel, hogy tudok-e oda 'járni'. Vagy ott "csak" a sürgösségi eseteket kezelik?


Ill. ha mehet oda bárki nyugodtan; a Szentkirályi utca 40be, vagy a 47be kell mennem? Kell előre egyeztetnem (pl. telefonon) valakivel? Vagy csak besétálok, leadom a TAJ-kártyámat a recempción és várok?


Előre is köszönök minden választ! :)



2017. okt. 31. 08:03
 1/4 A kérdező kommentje:
És esetleg valamit az árazásáról tudtok? Úgy van mint a körzeti fogorvos (fogmgtartó + eltávolító kezelések ingyenesek, többi fizetős), vagy mint magán fogászat működik?
2017. okt. 31. 08:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a Szentkirályi 47-be járok már nagyon régóta, az az Oktató Központ. Igen bemész a taj kártyával és a bejelentkező ablaknál elmondod hogy mi van. Ott meg elirányítanak. De ha felhívos őket elötte az nem árt telefonon is megmondják fogadnak e vagy sem.Mostanság sokat változott a területi ellátási kötelezettség.
2017. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel ez nem sürgősségi ellátás lenne, hogy nagyon fáj és azonnal ki kellene húzni, időpontot kell kérned, az első és második emeleten kezelnek más problémákat.


Én is jártam ott (sajnos elég sokszor), ha nem fáj úgy, hogy tudsz még létezni, akkor nem húzzák ki sürgősségin, hanem tovább küldenek.

2017. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van ügyelet, ahol megbeszélitek hogy mi és hogyan történjen. Bemész, a portán a taj és lakcímkártya bemutatása mellett elmondod mi a baj, és továbbirányítanak.


47-be és 40-be is mehetsz.

2017. nov. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!