Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabalyzot szeretnék, a...

Fogszabalyzot szeretnék, a fogaim rendbe vannak de meg van 1-2tejfogam ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés

17eves vagyok és fogszabalyzom lesz hamarosan.Orvossal meg nem konzultaltam,egy hónap múlva kell elmenni akkora van idopontom ,de nem tudom mit fog rá mondani.

Engem nem érdekel ha ki kell húzni esetleg,nekem az lenne a lényeg hogy minél hamarabb fel legyen rakva.

Mi a véleményetek?


2017. nov. 3. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nemtudom milyen rendetlenek a fogaid...

Az állkapcsod alakja rendben van?(pl kutyaharapás meg ilyenek)

Van lyukas fogaid?

2017. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hasonlo problemam volt nekem is. Valoszinu nem fogjak azonnal kihuzni,kb a fogszabalyzo felhelyezese utan 1evvel,majd mikor kihuzzak akkor felvagjak kicsit a szajpadlasod(ha a tejfog felul volt) es ugymond “lehuzzak” de ez egy hosszu folyamat ez a lehuzas,mint mikor kino egy fogad
2017. nov. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!