Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mandulaműtét utáni gyógyulás...

Mandulaműtét utáni gyógyulás során honnan lehet tudni, hogy az ember mit bír lenyelni?

Figyelt kérdés
Tehát honnan tudom, hogy már annyira rendbe jöttem, hogy ezt és ezt már ehetem - attól félek, hogy túlbecsülöm magam, és olyat akarok megenni, amit még nem bírok lenyelni és félrenyelek. Akkor mi lenne?

2017. nov. 6. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogy nyelsz félre. Amikor lenyeled, akkor érezni fogod, hogy kellemetlen. Annyira nem fáj. Először is, ne szilárd kaját egyél.
2017. nov. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az, hogy fáj-e nagyban függ attól, hogy gyerek vagy felnőttkorban végzik-e el a műtétet, ill. hogy milyen módszerrel végzik azt. Szeptemberben műtöttek (felnőttként), nekem nagyon fájt utána.. pedig a létező legfájdalommentesebb eljárást alkalmazták.
2017. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!