Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után varratot tettek...

Foghúzás után varratot tettek be, de a varrat vágja az ínyem és nyomja mit tehetek?

Figyelt kérdés
Kilóg egy jó nagy rész és az nagyon ingerli az ínyt. Fáj is.
2017. nov. 8. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Két nap és javul addigra. Elképzelhető hogy reggelre jól bedagad a műtött fele az arcodnak. Azt hiszem egy hét míg benne lesz a varrat. Azért érzed hogy vágja az ínyt mert az egész területet megbolygatták. Én tömény kamillateával öblítgettem hogy tiszta legyen. Nincs más teendő. Fájdalomcsillapítás ha szükséges, és jót tesz ha magas párnán alszol de mégjobb félig ülve. Máskülönben lüktet, vérbő lesz és könnyebben bedagad.
2017. nov. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már több nap eltelt. Nincs bedagadva.
2017. nov. 8. 23:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Az jó ha nincs bedagadva. Ha nem reakciós akkor nincs teendő. De nem kell visszamenned valamikor az orvoshoz?
2017. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vágta, meg piszok kellemetlen volt enni vele, de ez van. Már csak pár nap :)
2017. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De visszakell varatszedésre. De így a varratnak van egy kiállíó része ami iszonyatosan nyomja a sebet és ez okozza a fájdalmat. Ha nem lenne ott a varrat nem is fájna! Nem lehet hamarabb kiszedetni?
2017. nov. 10. 11:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom mi a varrás pontos menete, de az nem hiszem, hogy normális, hogy a másik fog tetejéig fellóg a cérna...
2017. nov. 10. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!