Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzás után...

Bölcsességfog húzás után kinek milyen problémája volt?

Figyelt kérdés

Üdv mindenki, 2nap hiján 3 hete, hogy kihúzták a bal alsó bölcsességfogam. Másfél hétig fájt, egyszer elmentem vele fogorvoshoz, persze nem rendelt és persze a legnagyobb szél volt. Csak flectort mentem feliratni, mivel más nem hatott, ez sikerült is. Tudom inkább el kéne mennem most is, minthogy ideirjak, de kiváncsi vagyok volt-e valakivel hasonló. A problémám az, hogy még mindig "gennyes" váladék jön belőle, ritkábban mint az elején, de még mindig jön. A gennyest azért raktam idézőjelbe, mert nem vagyok biztos benne, hogy genny, mivel ez volt az első foghúzásom és ezenkivül nincs tapasztalatom. Esetleg másnak is volt hasonló? Köszi a válaszokat előre is. :)

Ui:nincs hosszú i betűm, nem vagyok irástudatlan.:(



2017. nov. 13. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Varrta a sebet húzás után? Mindenesetre ennyi idővel utána már gyógyultnak kellene lennie. Meg kellene vizsgáltatni, nehogy valami tartós gyulladás vagy fertőzés legyen. Ne azzal menj oda, hogy fájdalomcsillapító kell, hanem hogy találja meg, mitől fáj még mindig.
2017. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem varrta, de még mindig hatalmas lyuk tátong ott. Lehet holnap elnézek, biztos ami biztos alapon.
2017. nov. 13. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el, mert nem normális, ha vérzik meg váladékozik. Alapból miért luxus varrni?


Nekem amúgy semmi problémám nem volt, pedig vésték, fúrták, alig akart kijönni :)

Egy hét után varratszedésen tök szépen gyógyult és már be is forrt.

2017. nov. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!