Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogínyen kemény dudor, inkább...

Fogínyen kemény dudor, inkább kitüremkedés, mi lehet az?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Figyelmes lettem ma, hogy a jobb felső szemfogamnál kitüremkedés van, nem közvetlenül a fog felett, hanem inkább már az íny tetején. Kemény, és nem fáj. Tükörben fehéres picit, mintha ott vékonyabb lenne az íny felülete, minta valami csont lenne vagy nem tudom.


Ötletem sincs mióta van ott, lehet már évek óta, csak nem foglalkoztam vele. Húzott bölcsességfognál ugyanez van, akkor erre azt mondta fogorvos, hogy a csont kitüremkedik, nem kell vele semmit csinálni.


Nem rég voltam éves fogászati kontrollon, kezelésen (teljesen máshol, jobb alsó terület), és amikor átnézte a számat, nem említette, hogy lenne ott bármi baj.



2017. nov. 17. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elmész és megmutatod egy fogorvosnak.
2017. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!