Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha valaki elveszíti egy...

Ha valaki elveszíti egy fogát, akkor ilyen kivehető pótlás készítésére van lehetőség? Szóval amelyiknél se nem kell lecsiszolni a mellette levőket, se nem kell csavart belefúrni az állkapocsba.

Figyelt kérdés

2017. nov. 21. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, "csapos fog"-nak hivjak, de, hogy lehet-e vagy sem, az fugg attol is, hogy melyik fogrol van szo (pl. hatso, ragofognal nem igazan lehetseges), es akkor sem lehetseges, ha nincs meg a gyokere.

Ha teljesen kiesett, akkor csak "hid"-dal, vagy beultetessel potolhato.

2017. nov. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én konkrétan ilyenre gondoltam:


[link]


Ilyet nem készítenek? Vagy már nem?

2017. nov. 21. 02:46
 3/6 anonim ***** válasza:
persze, készitenek ilyet! Kedvenc filmemben (Por) Mickey Rourke épp a két felső szemfogát veszi ki :)
2017. nov. 21. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Régen láttam azt a filmet, erre konkrétan nem emlékszem, csak arra hogy egy nagy állatság.:) Ha felső fogról van szó akkor a vákum tartja ott, ugye?
2017. nov. 21. 06:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan ugyanilyenem van elől az egyik nagymetszőm helyén. Persze ideiglenesen mert nemsokára kapok implantátumot.
2017. nov. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem ideiglenesen kéne ha esetleg erre jutok, implantátumot nem akarok, mert ha elszúrja mit csináljak. Az ára mennyi egy ilyennek?
2017. nov. 21. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!