Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Metszőfog gyökérkezelése...

Tündi0212 kérdése:

Metszőfog gyökérkezelése mennyire fájdalmas egyszerűbb mint a rágofog?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még gyökérkezelésben részem ezért szeretnék segitséget kérni első két felsô metszőfogam elkezdett szuvasodni és letört egy darab belöle szeretném potoltatni de ehez gyökérkezelni kell milyen érzés és mennyire fáj? Utánna mennyire erős fájdalom jelentkezhet? Olvasgattam erröl és ezt a fogat egyszerűbb mert hogy 1 gyökerű fog??
2017. nov. 25. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemcsak azért egyszerűbb, mert egygyökerű, hanem a hozzáférés is sokkal könnyebb. Ha még él az ideg, akkor egy gyorsan beadott érzéstelenítő injekció mellett szinte semmiség az egész.
2017. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor nem gondoltam rosszul hogy 1 gyökerű fog egyszerűbb! Hát nekem volt már foghuzásom akkor soha nem hatott teljesen az érzéstelenítô! Egyébként milyen érzés valamit csak lehet érezni és mennyi idő? Utánna a mennyire faj?
2017. nov. 26. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!