Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Műanyag koronát lehet csinálta...

Műanyag koronát lehet csináltatni?

Figyelt kérdés
Az első 4fogamra szeretnék műanyag koronát (ideiglenesen) amig lesz penzem porcelanra. Nagyon surgos lenne. Tanulo vagyok de sztk alapon nagyon hosszadalmas lenne szerintem! Mennyibe kerulhet a 4 fogamra a muanyag korona ? Sztk alapon es maszeknal? Gyokerkezelni is kell szerintem.. es maszeknal mennyi ido alatt lenne kesz?:) valaszokat koszonom

2017. dec. 6. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy ideiglenes korona. Nekem most olyan van, mert a fogszabályzás alatt az előző koronát el kellett távolítani, de a doktornő a kezelés végéig nem akart végleges koronát készíttetni. Ezt az ideigleneset ő “keverte ki” a kezelés alatt. Gyorsan megvolt és jól is néz ki.
2017. dec. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem mennyibe kerult?
2017. dec. 7. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!