Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félig letört az egyik hátsó...

Félig letört az egyik hátsó fogam jobb oldalt. Mit fog csinálni a fogorvos?

Figyelt kérdés
Nem fáj.
2017. dec. 10. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha meg van a fogad része ami letört visszateszi, ha nincs és nem látszik ki az ideg nem sérült betömi ha sérült az ideg gyökér kezeli, de ha nem fáj valószínű ez az idegsérülés nem következett be, ezért gondolom felépíti és betömi.
2017. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik oldalsó tört így le, azt hittem, korona kell majd, de a doki sima tömőanyagból felépítette. Nem is látszik, melyik része eredeti fog, melyik tömés. Öt éve megvan, azóta sincs semmi baja.
2017. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem fáj, akkor valószínűleg a fogbél ép maradt. Én ugyanígy jártam, simán felépítette a doki tömőanyagból, kb. fél órás művelet volt az egész. Csak menj el orvoshoz mielőbb, nehogy esetleg begyulladjon.
2017. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is felépítette fehér tömőanyagból az egyik alsó rágófogamat amiből letört egy kis darab,nem fájt a fogam előtte.Utána sem,azóta jól funkcionál.
2017. dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
velem ugyanez volt, kitömte a doki de a tömés kiesett fél év után, azóta úgy van, nem foglalkozom vele.
2017. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem magándokim van, volt olyan fogam amiből egy batárnagy elrohadt darabot kikapart és betömte szépen, páromnak meg az ínyig szuvasodott a foga de azt is betömte, 80% hogy megmarad, sztk-ban kiszedik és mehetsz isten hírével.
2017. dec. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!