Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lyukas a fogam nagyon fáj de...

Lyukas a fogam nagyon fáj de fogorvoshoz csak két hét múlvára kaptam időpontot. Hogyan enyhítsem a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm azt mondta, hogy öblögessek pálinkával. De mivel nem iszom ezért csak egy vattát áztattam be és azt nyomtam oda kb. 10 percig hatott.

De félek hogy ha szondáztatnak akkor ezt kimutatják. Mit tudok tenni, hogy ne fájjon ennyire és ne használjak alkoholt?


2017. dec. 13. 20:19
 1/6 Molyember ***** válasza:
Ha fáj, akkor ellátnak időpont nélkül is.
2017. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress egy másik fogorvost, aki tud fogadni a héten.
2017. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jol mondjak! Az idopont csak olyan esetben jatszik, ha raer a dolog. Viszont ha faj, akkor azzonnal elfognak latni ... menj vissza es "verd az ajtot"!
2017. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj máshoz!

Fáj, ilyen nincs hogy 2 hétig fájdalomcsillapítón élj! Ez hogy nem jutott eszedbe amúgy? Algoflex, Cataflam. Nem megoldás, de inkább, mint pálinkás vattát nyomogassak rá. Atxaég mik vannak.


De ez nem jó jel, itt már mélyen van a gyulladás, szuvasodás. Valószínüleg elbúcsúzhatsz a fogadtól.

2017. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért a sürgős eseteket jobb helyeken szokás soron kívül fogadni. Jövő hétre simán elhal a fogad,ha még nem tette. Fájdalomcsillapításra jó a cataflam v, spedifen, algoflex forte. Helyileg alkalmazhatsz szegfűszegolajat (vattával,mint a pálinkát) - csíp és zsibbaszt. Ill. patikában tudsz venni likodain krémet,azzal kenegetheted alatta az ínyed.
2017. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előzők jól mondják keress más dokit.Illetve a fájdalom csillapítok is jók.Én nekem egyszer volt kisebb koromban h kilyukadt a fogam és édesanyám szegfűszeget adott próbáld ki.Akkor nekem hatásos volt!
2017. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!