Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan, akinek elcsúfult...

Van olyan, akinek elcsúfult az arca a fogszabályzótól?

Figyelt kérdés

Olyat láttam, hogy van akinek csúnyán beesett.

Nekem meg pont, hogy kinyomta a számat. Azaz kidullasztotta a felső àllkapcsomat, fotón is látszik. Nem múlt el azzal, hogy levették, sőt.

Ráncok is lettek, az új számformám miatt. Sőt szerintem a szemem alatt is emiatt lettek.

A fogaim sorba vannak, azzal nincs baj.

Hiába, ezt dobdta a természet, nem jó bepiszkálni.


2017. dec. 13. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenről nem hallottam. Nekem semmit nem változtatott. Szem alatti ráncnak meg semmi köze a fogszabályzóhoz.
2017. dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De igen, mert máshogy mosolygok, más izmokat használok. Nagyobb lett a szám. Jobban igénybe kell venni, meg nem is az eredeti mosolyizmokat használom. Mimikai ráncok ezek.
2017. dec. 13. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeséget írsz. Nem tudsz más mimikai izmokat használni, mert a fogszabályzótól nem keletkeztek újak és a régieknek sem változtatta meg sem az eredését, sem a tapasását. Az embernek vannak mimikai izmai, amelyek közül az összes használatban van, mimikától függően. Olyan nincs, hogy eddig sosem használt izmokat kell megmozgatnod, nem is értem hogy tud vki ekkora baromságot kitalálni.


Egyébként igen, az lehet, hogy emiatt másként áll az állcsontod, hiszen nem csak a fogak kerítéslécszerű felállítása a cél, hanem egy harmonikus arcprofil elérése. Neked nem tetszik, pech. Lehet tényleg nem jó, de az sincs kizárva, hogy csak szokatlan. De ilyeneket ne írj, hogy más izmokat használsz, mert jogosan leszel körberöhögve.

2017. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyobbnak tűnik! Nem lesz nagyobb is. De ha teszel ki képet, meg tudjuk mondani.
2017. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!