Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem tüntetik fel az...

Miért nem tüntetik fel az árakat a magán fogorvosi rendelők?

Figyelt kérdés
Sopron és környékén keresek kedvező áron cirkon korona illetve implantátum árakat, de a rendelők 90%-a nem tünteti fel azokat a honlapjukon! Miért?! Ha látnám az árakat nem futnám a felesleges köröket a telefonálgatásokkal és a konzultációkkal. Nyilván, ha látom, hogy az adott rendelő árai nem az én pénztárcámhoz valók fel se keresem őket. Tudom, hogy minden eset más és más, de egy korona vagy implantátum ára azért csak fix minden páciensnek. Sopronban amúgy is horror áron dolgoznak a fogorvosok, csaknem jobban megéri felmenni a fővárosba. Lehet, hogy az is lesz.

2017. dec. 24. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:

A soproni fogorvosok az osztrakokra meg a nemetekre vannak raallva. Ettol fuggetlenul elegge hulyesegnek tunik nem feltuntetni az arakat.


Mondjuk egy implant az nem lesz olcso, barhol is csinaltatod, karacsony elott tapsoltam el 300e-t ket implantra Budan...

2017. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért van így, de nekem Dunaharasztiban csináltak implantátumot. Biztos, hogy sokkal kedvezőbb árban van, a soproniakhoz képest, szerintem ott semmiképp se csináltass, olcsóbban kijössz még úgy is, ha néhányszor meg kell venned a vonatjegyet.
2017. dec. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van, amelyik feltünteti, én is csak olyanhoz szoktam menni.
2017. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]

Itt például van árlista, ahol rögtön euróban vannak feltüntetve az árak. No comment... Itt egy cirkon korona 350 euró, míg a fővárosban találtam a neten olyan rendelőt, ahol 40 ezer forint. Ha találnék olyan helyet Sopronban, ahol 50 ezer egy cirkon korona akkor azt mondom nem éri meg felmenni Budapestre, de ilyennel még egyelőre sajnos nem találkoztam, így erősen gondolkodom egy év eleji kiránduláson...

2017. dec. 24. 23:07
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megírni, hogy nekem rögtön 4 darab is kellene, csak, hogy teljes legyen a kép! ;) Úgyhogy szerintem így még inkább megérné felmenni a fővárosba. Mi a véleményetek?
2017. dec. 24. 23:13
 6/10 anonim ***** válasza:
menj fel. én elvből se mennék hozzájuk. vagy keress magánt hozzátok közeli nagyobb városban.
2017. dec. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Budapest, évek óta ide nárok, számlát kapok, korrektek és profit

2017. dec. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és 80 kmről járok ide
2017. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Még keresgélek, de biztos, hogy nem Sopronban fogom csináltatni! Esetleg, ha valaki még tudna Sopron környéki nagyvárosokban, vagy akár Budapesten jó fogorvost ajánlani, aki nem horror áron dolgozik, azt megköszönném! ;)
2017. dec. 25. 14:04
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, lehet hogy nem kell elmenned a fővárosig. Tudom ajánlani Sinkovits Györgyöt, vagy Sinkovits Viktort, Szombathelyen is van rendelőjük. Én a Györgyhöz járok (igaz a körmendi rendelőjébe, és nem volt még ilyen problémám, mint Neked, de ilyen jellegű kezelést szerintem úgyis csak Szhelyen csinálnak), de voltam már a Viktornál is, mindketten magasan képzett, nagyon jó orvosok, szakmailag és emberileg is kiválóak. Nem tudom, Szombathelyen milyen áron dolgozhatnak, itt Körmenden nincsenek horror áraik. A rendelőik honlapján nem láttam árakat, de egy telefont szerintem megér (keresőbe ha beírod megtalálod a honlapokat).
2017. dec. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!