Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ínygyulladás, dagi arc. Mit...

Virag Berdy kérdése:

Ínygyulladás, dagi arc. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

ogorvosi kezelés alatt állok, január 10-re van a következő időpontom. De sajnos, jobb oldalo alsó 5-ös fogam nem bírt várni, és tegnapelött iszonyatosan elkezdett fájni. Gyógyszer kombót szedtem rá, valamennyit enyhített a fájdalmon. Aztán tegnap mikor felébredtem, észrevettem,hogy nagyon bedagadt az arcom. Gyorsan elmentem a sürgősségi fogászatra, ott valami levegővel megfujták, meg ilyen gyógyszeres tömést raktak bele, és mondta,hogy ezzel túlélem január 10-ig. Kaptam antibiotikumot,meg receptre kapható elég erős fájdalomcsillapítót. Az inyem fáj még egy picit, a fogam már nem, illetve nyomásra se érzékeny.

Viszont ez az ínygyulladás, és dagi arc idegesít, zavar és úgy nézek ki mint a Family Guybol a Quagmire. :( :D

Mivel öblögessem? Sós víz tényleg használ? Ígyis használna, hogy a fogam bevan tömve ezzel a gyógyszeres cuccal?


Köszönöm a válaszokat!

Boldog Karácsonyt! :)



2017. dec. 25. 12:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Fogorvosi kezelés*
2017. dec. 25. 12:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nagyon öblögesd, mert kijöhet az ideiglenes tömés. Ha van ilyenkor érkezésed ilyenre, visszanézhetsz az ügyeletre, de ha nem fáj semmid, akkor túl nagy baj nem lehet.
2017. dec. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van otthon Phlogosol oldatod, azzal ecseteld be a fájó ínyed, Vagy Gingizol plusz oldat is jó, kérj valakitől a környezetedben, ha neked nincs.
2017. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!