Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fog húzása után...

Bölcsesség fog húzása után lehet dolgozni egyből?

Figyelt kérdés
Sajnos letőrt a bölcsességfogam két ünnep közt és nemtudták már kihúzni hely hiány miatt. Viszont most kezdek az uj munkahelyemen és e miatt nem akarok már az első napokon kimaradni. Ha kihuzzák reggel 9 felé délután 4kor fogok tudni dolgozni?!

2018. jan. 1. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
nem valószínű ,én egy viszonylag komplikáció mentes 40 perces húzás után 11 napig úgy szenvedtem hogy 3 óránként kellett a kataflámokat dobálni befelé .jó nem vagyok valami nagy fájdalom,tűrő de dolgozni biztos nem tudtam volna ellenben egy nagyon kemény munkatársa dolgozott úgy hogy előtte 2 nappal húzták neki hát nem kellett a közelébe menni
2018. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az elég gáz mert belemegy egy kis étel maradék és meghalok úgy fáj. Meghát tényleg az uj munkahely és már kidőlök első napokba elég érdekes lesz....
2018. jan. 1. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy bölcsességfoghúzás posztop kimenetele nagyon sok mindentől függ. Én pl húzás után azonnal mentem órára, semmi bajom nem volt. Eszembe sem jutott, hogy emiatt lemaradjak vmiből. Fájdalomcsillapítót sem kellett utána bevennem, az érzékenység pedig néhány nap múlva el is múlt.
2018. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyban fugg a fog allapotatol es a gyokeretol. Nekem kettot huztak mar, maga a huzas par perc volt de az elso utan ami szinten torott volt, hetekig szenvedtem meg, be is gyulladt, antibiotikum is kellett ra. A masik utan masnap kb semmi bajom nem volt.
2018. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Munkaképes vagy, igen.


Csak egyél előtte, mert utána nem ehetsz amíg nem megy ki az érzéstelenítő.

2018. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, semmi nem akadályoz, az csak egy foghuzás ;)

Én mentem már aznap, annyi hogy 4-5 napig nem hajolhatsz és emelhetsz nehezet.

2018. jan. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!