Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az ajkamat bekenhetem Maxiderm...

Az ajkamat bekenhetem Maxiderma kézkrémmel? Ha nem, akkor mivel?

Figyelt kérdés

Eddig Biodermát használtam, mert az összes eddig kipróbált ajakbalzsam, krém hatástalan volt, néha rontott is a helyzeten, viszont ez a krém csodálatosan helyrerakta az ajkaimat. Anyukám elment, és elvitte az én csodaszeremet, 2 hét múlva láthatom legközelebb... :'(

( Esetleg valaki tud itthon elkészíthető kenőcsöt, amitől nem szárad tovább a szám, esetleg hidratálja?) A Niveát, Labellot, Avontól/Oriflametől rendelhető, apró kenőcsöt, mentolos ajakbalzsamot, Dove-ot már kiprobáltam, de semmi! Sőt, tovább reped és szárad! Emellett a hidegtől kialakult ekcémám is kezd visszatérni! (Inni eleget iszom! 1-1,5L) :(



2018. jan. 1. 22:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha rossz kategória.
2018. jan. 1. 22:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Kend be vajjal, vagy olivaolajjal. Még jobb a sheavaj.

Nekem a bolti ajakápolók (és a rúzsok is) pillanatok alatt tönkrevágják a bőrömet, a szám elkezd tőlük cserepesedni és lehámlik. Úgyhogy én csak ehető dolgokat kenek rá. Amúgy nekem is ki szokott jönni a hidegtől az ekcémám, sajnos erre csak az a jó megoldás nekem, ha védem a bőrömet a hideg széltől, pl. kesztyű nélkül nem megyek ki.

2018. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is kesztyűt szoktam hordani, csak múltkor osztálytársamnak odaadtam, ő meg hazavitte, aztán 3 hétig nála volt, mert közben össze is vesztünk. Nem kell mondanom, hogy mennyire vágta tönkre a bőrömet az a pár hét...:D A Biodermát tudom ajánlani, mert az tényleg jó, ráadásul nem is drága, patikában vettük (azt hiszem a Benuban) 1600 forintért. Az eladónő azt mondta, hogy nagyon jó, az én véleményem is az. Nagyon gyorsan felszívja a bőr, puhítja. Nagyon szuper! 😊😊😊
2018. jan. 2. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!