Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A TB támogatja még a fogszabál...

A TB támogatja még a fogszabályzást Magyarországon és egy komplett fogszabályzó mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak 18 éves korig támogatja...Komplett fogszabályzó? Hát ez attól is függ, hogy felragasztott, vagy kivehető fogszabiról van szó...Nyilván a kivehető olcsóbb...A mai árakat nem tudom sajnos, csak ahhoz tudom hasonlítani, ami nekem volt régen. Kivehető olyan 8-10 között, ha egyszerűbb...Szerintem a ragasztott, attól is függ, hogy fém, műanyag, vagy más anyag 20 ezertől...De itt legalább a kezelésekért nem kell fizetni, csak magáért a készülékért...Ha még nem vagy 18, akkor hajrá, addig csináltasd meg, amíg lehet...Sajnos én idő előtt abbahagytam, és még vissza is kuszálódtak a fogaim...Most már viszont 21 vagyok, nem támogatja a tb, egy esztétikus, felragasztott állkapcsonként 200 ezer ft-tól kezdődik, plusz a kezelésed díjai....Baromi drága
2008. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én a nyáron múltam 16, tehát még beleférek. A komplet fogszabályzó alatt azt értem, h fenti és a lenti fogsorra is kell. Én állanó ragasztottat szeretnék kivülre, szóval semmi különlegeset. Engem nem zavar, ha látszik
2008. okt. 26. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alul felül,átlátszó van,és 170ezer volt alulra,és újabb 170ezer felülre.14vagyok,és teljes mértékben mi fizettük...
2008. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alsó felső, tb támogattással, és hagyományos van, 80000-ért....
2008. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!