Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alsó fekvő bölcsesség fogamat...

Alsó fekvő bölcsesség fogamat kell kiműteni. Tudtok ajánlani Budapesten, olyan dokit aki fájdalom nélkűl kiszedi?

Figyelt kérdés

Jelenleg gyulladt állapotban van. Tegnap kaptam Augmentin Duót,eddig ingyenes fogászatra jártam.

Kaptam beilutalót sebészetre.

De ott még vésnek az biztos!Neten az olvastam magán dokik már nem vésve szedik ki,igy náluk gyorsabb és kevésbé fáj.



2018. jan. 11. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A Kolosy tèren van egy nagyon jó magán fogászat. Apollonia Dental a neve. En voltam ott, nem egyszer, bár nem ilyen problémával, de nagyon meg voltam elégedve.
2018. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire súlyos a helyzeted, magán fogorvos húzta ki nekem a bölcsességfogam, mert lyukasan nőtt ki. Sima ügy volt. Beletört a gyökér, azt is hamar kiszedte. 11.-ik kerületbe rendel, Dr Zsila Dávid. De ha konkrét szájsebészt keresel, abban nem tudok segíteni. Én felhívtam előtte, azt mondta megnézi, és attól függ ki tudja-e szedni. Nagy szerencsémre igen.😊
2018. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
VillányiDent-Dr Nagy Mihály
2018. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez butaság. A szájsebészeten a lehető legjobb ellátást adják, és csak akkor vésnek, ha kell. Ha viszont gond van, akkor ott tudják a legjobban megoldani. Ha ki lehet húzni vésés nélkül, akkor ki fogják húzni, miért vésnének?
2018. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!