Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Betömöt fog fájhat?

Betömöt fog fájhat?

Figyelt kérdés
Üd ugy egy és félóraja betömték 2 fogam elmult a zsibadás és fáj ez normális?

2018. jan. 11. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, normális:(
2018. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi már meg ilyedtem :( késöbb beveszek egy fájdalom csilapitot csak még várok hogy elöző kimenyen belölem ne keveredjenek :/
2018. jan. 11. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

dehogy normális?! be van gyulladva, és menjél vissza...

nekem tömték, a Páromnak is és nem fájt tömés után, viszont a családban ez előfordult, hogy fájt tömés után, nem ment el, tályogosodott és kihullott a foga...

2018. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ha fényrekötő feher töméssel csinálták akkor egy hétig normális ha enyhén fáj vagy erzekeny ! Ez azert van mert bizonyos savat tesznek a fogra hogy kössön a tömöanyag! És mert kémiailag is összeköt a foganyaggal ! Akkor van baj ha egy két hét múlva is erzekeny! Vagy fojamatos lüktetö fájdalmat erzel!
2018. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fehér tömésel tömtebe még most is fáj de gyógyszere várnom kell még kicsit :/
2018. jan. 11. 21:28
 6/10 anonim ***** válasza:
ha már kiírtad gyikre akkor komoly, én elmennék a helyedben
2018. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem magas? Nekem kb két hónapig fájt az egyik fehér tomeses. Igaz csökkent a fájdalom folyamatosan. Amelyik magas volt az addig fájt amíg meg nem igazították. Nagyon fájt, nem javult. Első doki háromszor igazította-jobb lett, de nem tökéletes. Ez is hetekig tartott, mert mindig hazaküldött, hogy megszokjam. Másik doki csinálta meg végül a csiszolast rendesen.
2018. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már csak kicsit fáj szerintem csak a sok furás faragás miat fáj nem idegkezelt azt olvastam sokot kapot a fog a bevatkozás miat
2018. jan. 12. 15:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy fáj?


Kis érzékenység előfordulhat simán. Ha éles fájdalmat érzel, vagy ha magas a tömés, vagy ilyesmi, az nem normális.

2018. jan. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már nem fáj picit még érzékeny de egyre job köszönöm mindenkinek a gyorsválszokat mindenkinek ment a zöld :D
2018. jan. 15. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!