Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A nyálelszívót mióta használjá...

A nyálelszívót mióta használják a fogászatban? Eredményesebbek tőle a kezelések?

Figyelt kérdés

2018. jan. 11. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Amióta a fogászat, mint orvosi szakma létezik (pontosabban amióta vízhűtéses kézidarabokkal dolgoznak). Nemcsak hogy eredményesebb vele kezelni, hanem konkrétan nélküle lehetetlen a foghúzáson kívül bármit is csinálni.
2018. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 1974-ben végeztem, mint fogorvosi asszisztens, és már akkor használtuk. Olyankor használják, amikor száraznak kell lenni a területnek, ahol a fogorvos dolgozik.
2018. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem a 90-es években amikor az iskolafogász csinált tömést úgy emlékszem ezt nem használták. Ez lehetséges, vagy az hogy nem ilyen volt mint a mostani?
2018. jan. 12. 03:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintúgy 90-es években iskolafogászaton nálam használtak. Bár gyerekeknél előfordulhat hogy pont ettől ijed meg (zajos meg néha kényelmetlen) a gyerek és ezért inkább nem rakják be ha nem feltétlenül szükséges.
2018. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2008-ban elmentem egy fogorvoshoz, akit az egyik fogászati topikban nagyon dicsértek. Nagy meglepetésemre és döbbenetemre nyálszívó helyett egy erősen nyálszagú fekete vesetálat kellett az állam alatt tartanom. Az orvos tényleg ügyes volt és szimpatikus, de én többet emiatt nem mentem hozzá.
2022. dec. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!