Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az állkapcsom alsó része...

Az állkapcsom alsó része jobbra el van mozdulva, aszimetrikus az arcom. Ha kicsit balra húzom akkor normális az arcom, de így a fogaim nem záródnak. Fogszabályozó és műtét által lehet, h kicsit ballra tolódjon az állkapocs és a fogaim is záródjanak?

Figyelt kérdés
Mélyharapásom is van,tehat fog kelleni műtét és fogszabályozó. Ha már műteni kell az állkapcsomat, akkor nem szeretném ha így maradna.

2018. jan. 12. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem maga az állkapocs nincs elmozdulva viszont az egyik oldala recseg, és néha eléggé fáj, meg fogászaton tök nehezen tudom nagyra nyitni a szám és hamar elkezd fájni, aztán meg alig bírom becsukni.

Viszont az alsó fogsor középvonala el van tolódva. Amikor összezárom a fogsorom akkor az alsó fogsor bal egyese a felső fogsor közepén van. Úgyhogy vakarta a fejét rendesen a fogorvos, hogyan kéne ezt fogszabályozni.

A műtétről mennyit tudsz? Hány hétre esne ki a munkából miatta az ember? Sokáig kell vele kórházban lenni?

2018. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Régi kérdés ,de ugyanaz van velem is. Esetleg te haladtál vele valahova?

Én belevágtam a dolgokba,nem sokára felkerülnek a fogszabályzók. Elvileg műteni is kell majd egy év múlva.

2018. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!