Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A rossz fogak okozhatnak...

A rossz fogak okozhatnak látás romlást?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok s sajnos rosszak a fogaim. Pénz hiány miatt nem tudom őket megcsináltatni. (külföldön élek) Sajnos hiányzik, fogam mert annyira tönkrementek. Szégyellem is őket. Mostanában nagyon gyengén látok, Főkent messzire össze mosódnak az emberi alakok, s messzire olvasni már nem tudok, de akár egy méter is gondot jelent az olvasással. Szerintetek valaki tud, hasznos választ adni.

2018. jan. 14. 21:07
 1/3 anonim válasza:

Semmi köze nincs egymáshoz

Korral együtt romlik a szemed és ennyi

2018. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi köze hozzá, de ha olcsón akarsz fogat csináltatni, menj haza.


Bár lehet rábxol. :(

2018. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogyiosnem...Nekem gyerekkoromban műtötték a bal szemem s mindíg az romlott jobban. a jobb szemem vbolt az erősebb mindíg. csakhogy az egyik fgam szuvasabb lett és érzékeny is. fájt az arcomnál, a szememnél és a fülem mögött. Doktor mondta h a fogam erei áthálózzák ezt a trerületet. a fog begyulladt az ínnyel eggyütt. az íny annyira nem. de mondta h a fog gyökere és abból kijövő ér begyulladt és a gyulladás átterjedt a szemre, az arcra, a homlokra és a fülem mögé.

Kihuzattam. AZÓTA SOKKAL JOBB!!!

jobb ha hazaössz. normálisan egyél.

2018. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!