Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Cseresznyényi méretű cisztát...

Cseresznyényi méretű cisztát talált a fogorvosom az egyik fogam gyökerén. Néhány hónapja kiderült hogy magas a vérnyomásom és sűrű a vérem, létezik hogy ez miatt alakult ki?

Figyelt kérdés
Véletlenül derült ki mert pár hete bedagadt az egyik nyaki nyirokcsomóm, majd egy makacs és fájdalmas torokgyulladás jött több mint egy hétig cataflamot kellett szednem 8 óránként mert annyira fájt. Végül a körzeti orvos mondta hogy menjek el fogorvoshoz, a panorámaröntgenből kiderült hogy ez a baj. Jövő héten egy szájsebész fogja eltávolítani, de nagyon ideges vagyok és szorongok. Lehet kérni ilyenkor szedálást (bódítást) a kezelés alatt? Csontpótlást is adnak majd erről mit érdemes tudni? Valószínűleg k.b. 10 év alatt alakult ki (ennyi ideig volt korona rajta) Ennyi idő alatt kialakulhatott valami maradandó egészségkárosodás?
2010. jún. 5. 10:07
 1/7 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés: Ezt tényleg nem támogatja a TB? K.b. 40 ezer forintomba fog kerülni azt mondta az orvos:(
2010. jún. 5. 10:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is jó egészséget neked!

Nem hiszem,hogy nem támogatná a TB.Kell neki.Nekem sem kellett a szájsebészeten fizetnem.Szép is volna!

Sajnos a többi kérdésedre nem tudom a választ,de kitartás!

2010. jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt a foggyökéren ciszta,de nekem nem társult hozzá semmilyen betegség.Ha túl leszel a beavatkozáson utána kiderül hogy ettől volt e magas a vérnyomásod és sűrű a véred.Egyébként nekem érzéstelenítéssel távolították el.Nem volt kellemes de kilehetett bírni.Kitartás!!!!! :)
2010. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt ilyen műtétem. Semmit nem éreztem az egészből. (Hála Istennek) Okozott nálam is betegséget, sajnos meg is maradt hiába távolították el a cisztát.
2010. jún. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint a betegségem maradt meg.
2010. jún. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gyuribacsika ***** válasza:
És neked utolsó hozzászóló milyen betegség társult hozzá?
2010. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás nagyon magas pulzussal. Azóta is 100 fölött van és gyakran szúr a szivem.
2010. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!