Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szeretnék szájzuhanyt venni,...

Szeretnék szájzuhanyt venni, mivel hiába mosom reggel-este a fogaimat, mégis romlanak. Fogorvos fogselymet ajánlott, viszont nagyon rossz a harapásom és nem nagyon férek oda vele. Milyen szajzuhanyt vegyek?

Figyelt kérdés

Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331/01- ezt a modellt néztem ki, megfelelő vagy van jobb ár/érték arányban?


(szeretnék fogszabályzót is, azt is könnyebb lenne tisztítani)



Ha valaki tudna még egy jó elektromos fogkefét is ajánlani, azt is megköszönném. Jelenleg egy alap oral-b van, de szerintem ezt is cserélném egy jobbra.



2018. jan. 16. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a szajzuhanyt nem tudom. De biztos, hogy sehogy nem fersz oda fogselyemmel? Nekem is fura volt,aztán kis kísérletezés után jobban tudtam használni.


Nekem volt állandó fogszabályzóm. Nem hiszem, h könnyebb úgy tisztítani... Viszont sokat köszönhetek annak, hogy egyenesbe rakta a fogaimat!

2018. jan. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régi a kerdés de válaszolok hátha kell valakinek:

Én a philips sonicare fogkefére meg a waterpikre tudok esküdni (bar most nincs fogszabályzóm csak lesz) jó kiegészítése a fogselyemnek meg a fogköztisztító kefének a szajzuhany.

Az airflossról néztem kritikát de az nem folyamatosan nyomatja a vizet, hanem "kis víz-levegö-kis víz-levegő" módon dolgozik a cucc, szóval a makcsabb cuccokkal nem tudja felvenni a versenyt az alapelvéből fakadóan, de emiatt potenciálisan kímeletesebb lehet mint a waterpik (bár azt is tudod szabályozni).

2021. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja de fontos: nem csak a szájzuhanyt hasznalom hanem a fogselymet is
2021. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!