Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Azt érezni, hogy mikor akar...

Azt érezni, hogy mikor akar kinőni a bölcsességfog?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetben vagyok, hogy állandó fogszabályzót kaptam, és amellett ki kellene húzni a bölcsességfogaimat. Viszont én ezt nem szívesen tenném meg. (Ha kinőnének, összenyomnák a fogsoromat, és az egész fogszabályozást kezdhetném előlről.)

Szóval... Érezni azt, hogyha ki akarnak nőni? Mert ha igen, akkor megcsinálható, hogy amikor ki akar nőni, akkor gyorsan kivetetem,nem? (Szüleimnek mindkettőjüknek olyan 30 éves koruk után nőttek ki a bölcsességfogaik, és hátha akkor szükség lesz az egyikre... Mert mondjuk egy mostani fogam olyan mértékben károsodott volna, hogy azt ki kellene húzni, és akkor a helyére kerülhetne a bölcsességfog.)

Amúgy 18L



2018. jan. 16. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet érezni, hogy ott van már az ínyed alatt. Én fent mindkét oldalon érzem már hónapok óta, de még semmi eredmény.
2018. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Doki rontgenbol latja. Erdemes kiszedetni
2018. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokkal egyszerűbb a fogszabályzó előtt kihuzatni őket, mint közben. Attól hogy a szüleidnek 30 éves korukban kezdett nőni az nem jelent semmi. Lehet neked soha nem fog kinőni, de az is lehet hogy holnap beindul.

Egy jó és alapos fogorvos ki fogja húzni őket és utána rakja fel a fogszabályzót.

2018. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A felső fogszabályzóm már fent van több mint fél éve, az alsót rakják fel most hamarosan. És azért kellene őket kihúzni, mert ferdék :/ de én nem szeretném kihúzatni őket annyira
2018. jan. 16. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a bölcsesség fog semmire sem jó. Nincs semmi haszna. Ki kell huzatni főleg ha fogszabályzód lesz. De te tudod.
2018. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!