Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap ota faj a fogam nagyon...

Tegnap ota faj a fogam nagyon es a fulem mogott nem tudom nagyon kinyitni a szam mert lehet jon a bolcsesseg fogam 20 eves vagyok. Mennyi ido mire kibujik?

Figyelt kérdés
Mert nekem megindult de mennyit kell varnom hogy teljesen kijojjon?
2018. jan. 16. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a bölcsi faj az sajnos van hogy egy év mire kibújik . Nekem 10honapja bújik már látszik a teteje , van hogy faj és nem tudom össze zárni a szám és van h elmúlik.

Ha van otthon szegfűszeg őrölt akkor nagyon jó ha rakened , mert fertotlenit és zsibbaszt.

2018. jan. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jön ki egyből. Megindul kicsit, kinő pár millimétert, de közben jól bedurran. Max 2-3 nap, és elmúlik.Aztán majd egy év múlva megint bedurran, megint megindul kicsit. :D Így megy ez a bölcsesség fogaknál. :D
2018. jan. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj el fogorvoshoz vagy háziorvoshoz és irass fel Flectort. Ez erős gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító.

Sajnos nem fog egy nap alatt kinőni. Több hónap.

Nő kicsit, aztán leáll, aztán megint elkezd.

2018. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos van olyan eset is hogy soha nem no ki, mert ferden van az inyben a fog. Ujra es ujra begyullad emiatt es a mellette levo fogakat is nyomja, ezert elofordul hogy az egesz fogsor erzekeny. Ilyen esetben ki kell muteni. Nalad nem tudni hogy ez all-e fent vagy siman csak probal kibujni. De ha faj a fogad es alig tudod kinyitni a szadat akkor egy fogrontgen nem artana. Abbol egybol kiderul, hogy pontosan mi a gond.

Nekem nagyon koran, 18 eves koromban mar kint volt mind a 4 bolcsessegfogam, de nemreg huztak ki belole kettot mert gond volt veluk, ugyhogy tudom milyen remes tud lenni ha az faj. Egy rokonomnak most 65 eves koraban is csak "probal kibujni" az egyik. Tobb mint valoszinu hogy neki ferden van az inyben, de meg nem neztek ezt neki soha.. inkabb turi x havonta a fajdalmat.

2018. jan. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bölcsességfog sokáig nő, az meg hogy fáj azért van mert lehet hogy nincs elég hely a szádban, és nyom valamit, vagy rosszul nő. Nekem a két alsó bölcsesség fogam minden probléma nélkül nőtt ki, meg se éreztem, persze nekik volt helyük, mert az előtte levő rágófogak tönkrementek akkorra, és ki lettek húzva, így benőtt az ő helyükre.

Menj el fogorvoshoz, nézze meg röntgennel, de én javaslom, hogy inkább vetesd ki mert semmi hasznuk, és ha még csak most nő egy fél perc alatt kiszedik.

2018. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!