Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogorvos ez?

Sanyi8578348 kérdése:

Milyen fogorvos ez?

Figyelt kérdés
A napokban voltam fogorvosnál,foghúzás céljából. Kicsit furcsálltam a nénikét,mert se kesztyű se szájmasz és így turkált a számban. Ahogy láttam a fogó az összekapcsolásánál korrodált volt. Azt a nyál elszívó valamit sem rakta be a számban,csak egy nejlont vagy mit kötöttek a nyakamba,gondolom a célja az volt,hogy mivel nincs elszívó arra follyon a véres nyál a számból. De ezeken lépjünk is túl. Adott 2 injekcóit,várt kb 5percet és szólított. el kezdte rángatni a fogamat jobbra balra,eszméletlenül fájt. aztan valamiért nem tetszett neki az a fogó,ott hagyott és valahonnan kerített egy másikat,azzal ismételten el kezdte rángatni. az aszisztens fogta a fejem. nagy nehezen kihúzta.(úgy,hogy a húzás közben legalább 3x megállt "pihenni") Aztán most eltelt 3nap és még mindig őrítően fáj,és ahogy érzem a nyelvemmel,sikeresen beletört egy egyik gyökér. Szerintetek mi a teendő ilyenkor?

2018. jan. 19. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Többé ne menj, de menet közben is léphettél volna, ezek elég durva dolgok. De tudom én, milyen, ha már muszáj menni, ezt csak úgy megjegyeztem.

Egyébként amikor az én fogorvosom adott 2 injekciót, akkor azonnal kezdhette volna, 5 perc múlva már a fejemet se éreztem... Nyilván nálad rosszabb volt a helyzet, részvétem. Nekem az volt, hogy nem kaptam injekciót, mert halott volt a fog. Ja, de alatta problémás volt az íny s majdnem belehaltam... De ezt még betudtam kósza tévedésnek, egyébként jó fogorvos volt.

Nejlon, jaj. Mondjuk nem értek a normál fogorvosokhoz, én mindig gondosan választott magánorvoshoz jártam, szükségem volt rá, hogy kedves és profi legyen, nem rutinmunka az én fogaimmal dolgozni. Amikor olyat találtam, akivel nem értettem egyet, már ott se voltam.

2018. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Hát igen,muszáj volt mert le volt törve,és hát nagyon nagyon fájt. de most sajnos mégjobban.
2018. jan. 19. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Lehet amit érzel a nyelveddel, az nem a beletört fogdarab, hanem a medercsont, ami majd visszahúzódik. Az elég gáz, hogy nincs elszívó. Valószínűleg nem várt eleget, és ezért nem hatott a fájdalomcsillapító. Azért szoktak közben várni, ha a fog nehezen adja meg magát, hogy bevérezzen, és akkor már elenged, könnyen kijön. Lehet erősek a fogaid.
2018. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elmész magánorvoshoz, aki kipucolja a szarságot, amit csinált a nő és ír fel gyógyszert is pl.
2018. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik fogorvoshoz,hogy felmérje a helyzetet és ha tényleg beletört a gyökér azzal szájsebészetre fognak utalni.Elég furcsa amiket írtál a fogorvosról.Nekem egyszer az ügyleten nem húzott kesztyűt a doktor-ő valalmi miatt kesztyű nélkül dolgozik,de minden páciens után jó sokáig,alaposan kezet mos.Maszk az volt rajta.Az egyik barátnőm fogászati aszisztens azt mondta neki kesztyűben kéynelmetlen dolgozni,de maszkot mindig hord.
2018. jan. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó a kesztyű nem viccnek kell, hanem pl ha aidses a beteg ne haljon már meg a fogorvos mert a páciens vérével az ö szervezetébe is átkerül a dolog.


Vagy ha ö beteg és átvisz bármit a kezeltjére.


Aki nem képes felhuzni akesztyüt az alkalmatlan az eügyi pályára. Jpobb helyeken ezért azonnal kirúgnák.

2018. jan. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálam se húzott kesztyűt de jól csinált mindent
2018. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!