Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 napja felvágták az inyem...

2 napja felvágták az inyem gócot távolítottak el be is van dagadva kissé ez normális? Pont ma vagyok hivatalos születésnapra is, lehet rá alkoholt inni vagy nem ajánlatos?

Figyelt kérdés

2018. jan. 23. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Aha, ez ilyen sajnos. Nekem még nem volt de egy kolléganőmnek betettek egy csavart az ínyébe fogpótlás miatt, és másnap küldött magáról ey fotót nagy nehezen....hát rendesen megijedtem amikor megláttam, duplájára dagadt a fél arca a másikhoz képest! Nagyon durva volt, mint akit összevertek.. Hát az alkoholt nem tudom, gondolom inkább az számít, hogy ne legyen nyitott a seb. Ha nyitott akkor ne igyál rá. De amúgy is csak mértékkel, van dolga így is a szervezetednek, hogy legyőzze ezt a lobot, ne terheld alkohollal is.
2018. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!