Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon kellemetlen a szájszago...

Nagyon kellemetlen a szájszagom van! Mit tehetnek ez ellen?

Figyelt kérdés

Szóval napi 2x mosok fogat fogat!(reggel es ebed utan is!)szaj vizet is hasznalok! Napi legalabb 4-5x ragozom !Es mind hiába!!Sot alapos fog mosas utan meg kellemetlenebb a szajszagom ! Esa ragogumi utan is amikor elmulik a metol is az utan is csak kelemetlenebb ! A fogaim jok! A nyelvem nem lepedekes ! Nincs fog kovem se ! Minden nap elragcsalok egy repat is,sot meg egy ki citrom fuvet is ragcsalok nap mint nap ! Es megis anyira nagyon kelemetlen egesz nap a szaj szagom hogy mar nem birom tovabb az allando cikizeseket ! Ha tud valaki valami normalis modszert esetlek hazipatikás dolgot akkor kerem irja le mert mar nem birom ezt az allando cikizeseket az allando nagyon kellemetlen szaj szagom miatt !!!!



A válaszokat elöre is köszönőm!!


2018. jan. 24. 09:52
 1/5 A kérdező kommentje:

Es meg azt ell felejtettem hogy belrendszeri emesztesi problemam nincs!

Es cukor beteg sem vagyok ! Mert voltam kivizsgalason is ez miatt !

2018. jan. 24. 09:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Voltál fogorvosnál? Nincs fogköved, ínygyulladásod? Bölcsességfogaid ki tudtak nőni? (Nekem ki kellett műteni az egyiket, mert vízszintesen feküdt. Ezután már nem volt szájszagom, előtte rendszeresen, már fogmosás után 10 perccel is. Más gondom nem volt vele, nem is fájt, de emiatt kiszedettem, és tényleg megoldódott a problémám.)

Még ami nagyon hatékony, ha már egyéb probléma nem áll fenn: 2-3 naponta alapos fogmosás fogselyemmel vagy fogköztisztítóval a sima fogmosás után és a szájvizes öblögetés előtt.

2018. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mar volt e miatt fogorvosnalegy lyukas fogam volt az betomte kb 1honapja de meg mindig ugyan olyan !Esetleg valami itthon megoldast tud valaki irni?
2018. jan. 24. 10:11
 4/5 anonim válasza:
Citromosviz elvileg elveszi a kellemetlem szájszagot. Próbáld ki
2018. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Salvus víz.Vmi csoda!
2018. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!