Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy még mindig vérzik?

Normális, hogy még mindig vérzik?

Figyelt kérdés
Kivágták a bölcsességfogamat (az egyik alsót) hétfő reggel és összevarták, de még ma is kicsit szivárgott a vér, vagy ez lehet azért mert kicsit meghúzhatom a varratot néha?

2018. jan. 25. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi idő után marhára nem kéne véreznie.

Miért piszkálod a varratot? Meg a vérdugót, hagyd békén.


Nekem is hétfőn húzták, de már másnap sem vérzett, sőt, azóta túlvagyok egy hányós-szarságon és kibírta azt is.

2018. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen vérdugó? Akkor is van vérdugó ha teljesen össze van varrva a bölcsességfog helye?
2018. jan. 25. 17:16
 3/6 anonim válasza:

Szia! "Foghúzás után a fog helyén lévő mély

sebben egy vérömleny keletkezik, ami

teljesen normális. Ha

ez a véralvadék ugyanis kiesik a helyéről,

akár egy hétig is elhúzódó, foghúzás

utáni fájdalommal leszünk kénytelenek

együtt élni."

Nekem is most hétfőn húzták. És nekem eddig nem vérzett, de ma valamiért kicsit szivárgott, lehet azért mert bátrabban kezdtem el enni és már fogkefével is megmostam kicsit. Szerintem, ne piszkáld és ha továbbra is vérzik, akkor menj vissza a dokidhoz.

2018. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Természetesen NEM varrják össze 100 százalékra, mert nyilt seb és azt nem szabad zárni.

Aláöltenek párat hogy a vérdugo ne essen ki, de attol ott van egy lyuk :) varratszedés után még kb. 2-3 hét, mire teljesen meggyogyul.

2018. jan. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szivárogni szivároghat a vér. Ha rendesen vérzik az lenne a baj.

Az első válaszoló meg inkább maradjon csendben.

A varratra pedig vigyázz. Tudom nehéz, nekem is volt főleg elől.

2018. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nem piszkáltam, csak sajnos pont úgy van varrva, hogy húzódik ha mosolygom. Valószínűleg ezért szivárgott egy picit, szerencsére azóta nincs gond :)
2018. jan. 26. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!