Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez így ki tudja húzni a fogam?

Ez így ki tudja húzni a fogam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fogszabályzós vagyok már majdnem egy éve. (Alsó, felső) A szájpadlásomra raktak egy ívet (Nem tudom hogy ez a rendes neve vagy sem. De ez egy ilyen cucc ami a két hátsó fogamon valamire van rögzítve. Tehát nem a fogamra van rárakva, hanem a fogamon lévő másik fémre. Így nem érintkezik konkrétan a fogammal. Ez most így nem tudom mennyire érthető) és ez elvált az egyik oldalon. Mivel hétvége van nincs fogászat, legközelebb csak hétfőn tudok visszamenni. Akinek volt ilyen problémája vagy tud valamit ezzel kapcsolatban kérem írjon. Félek, hogy ettől lesz valami bajom.

2018. jan. 26. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudja kihúzni a fogadat, ahhoz azért sokkal nagyobb erő szükséges.

Ha zavarja a nyelvedet vagy vágja a nyálkahártyát, akkor rakjál rá abból a viaszból amit az ilyen esetekre adtak. Ha viszont nagyobb a baj, akkor keress fel egy hétvégi fogászati ügyeletet hogy csippentsenek le belőle és aztán majd hétfőn rendbe hozza a fogorvosod.

2018. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!