Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A számban van egy ín?

A számban van egy ín?

Figyelt kérdés
Ma ahogy sokat ásítottam éreztem hogy a szám mintha szét akarna szakadni és ez nem teljesen egészséges szerintem. Belenyúltam a számba (miutan kezetmostam) és hátul a fogak mögött olyan mintha lenne egy ín leválva. Mi lehet ez?

2018. jan. 29. 17:50
 1/4 anonim válasza:
Insorvadás
2018. jan. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, nem így néz ki az enyém. Hátul a fogak mögött olyan mintha egy cérnaszál lógna.
2018. jan. 30. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem ín, csak nyálkahártya. Ásítozás közben előfordulhat hogy az állkapocs ízület (a fültőnél van) egy pillanatra kimozdul vagy becsípődik egy ideg. Egészséges embernél azonnal vissza is megy (legfeljebb egy kis tornáztatás után), de van akinél teljesen kiugrik (szabálytalan harapás, foghiány, csontkopás miatt) - persze vissza lehet illeszteni.
2018. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Michael Leroi válasza:
Szerintem fogorvoshoz kellene menned, és nem az itt jelenlévő laikusok hülyeségeire hallgatni.
2018. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!