Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valami tanácsotok?

Van valami tanácsotok?

Figyelt kérdés

A fogam sárga, és akár napi 3szor is megmoshatom, de mindig csak egy kicsit lesz fehérebb. Anyám már megunta hogy minden fogkrémet próbálgatok hátha az én fogam egyedi, vagy valami. És azt mondta hogy a genetika miatt ilyen a fogam. Rendes fogorvost meg Ukrajnában nem nagyon találni :D

Nem tudtok valami itthoni módszert vagy akár patikába is elmehetek érte, csak itt nem nagyon találni olyan uv fényes cuccokat..



2018. febr. 7. 13:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha tényleg genetikailag sárga a fogam, akkor azzal nem lehet mit tenni?
2018. febr. 7. 13:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz tenni hogy elmész és kifehérítteted a fogaidat. Vagy rendelsz magadnak ilyet mert most mindenki ezt használja. [link]
2018. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mennyi ideig marad fehér a fog, ezután a lámpás cucc után?
2018. febr. 7. 14:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát azt sajnos nem tudom, de minden celeb ezt használja.
2018. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már gondoltam rá. Valahogy megpróbálom be szerezni, köszi a választ.
2018. febr. 7. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Kurkumával kezeld! Nem vicc, tudom sárga színű, de meglepően fehér lesz a fogad. Néz utána az interneten.
2018. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni? Gyógyszertárban?
2018. febr. 7. 18:00
 8/8 anonim válasza:
Engem is érdekel a téma
2018. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!