Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Így kb. mennyi ideig lesz...

Így kb. mennyi ideig lesz fenn a fogszabályzóm?

Figyelt kérdés
Elsős koromban kaptam éjszakait, amiből kettő is volt. Ennek olyan 6-7 osztályos koromban lett vége. Azt mondták, hogy ha esztétikailag zavar, hogy egy picit ferdék a fogaim akkor menjek vissza és lesz rendes fogszabim. Mostanság viszont elkezdett zavarni, szóval ha úgy van, akkor belevágnék ebbe az egészbe. Egyedül a szemfogaim vannak egy kicsit befelé fordulva és ennyi. Plusz úgy vettem észre, hogy egy kicsit a két felső "lapát fogam" egy nagyon picit eltávolodott egymástól. Nemtom, hogy ez lehetséges-e az éjszakai fogszabályzó után, aminek egyébként az volt először a feladata, hogy az a kettő fog közötti rést eltüntesse.

2018. febr. 7. 15:17
 1/3 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy 14 éves vagyok, ez nem tudom mennyit számít
2018. febr. 7. 15:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem ha csak ennyi a bajod, akkor lehet megint éjszakait kapsz csak.
2018. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, mert amikor befejeztük az éjszakai fogszabályzó hordását, akkor a doki azt mondta, hogy ha erre akarok fogszabit akkor készüljek az állandóra. Amúgy remélem hogy nem éjszakai lesz, mert már nem hiszem, hogy lenne hozzá elég ambícióm mint régen...
2018. febr. 7. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!