Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjjeli fogszabályozás kerül...

Éjjeli fogszabályozás kerül annyiba így mindennel együtt mint egy állandó fogszabályzó? Mennyi kezelésre kell eljárni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 21:04
 1/2 Metionin ***** válasza:
Nem tudom a mai árakat de az éjszakai olcsóbb. Az csak egy darab műanyag néhány dróttal. Nekem volt 12-14 éves koromig, havonta kellett járni húzatni és maga a cucc valami huszonx ezerbe került. Az állandóval is havonta jártam de az valami 50 ezer volt. Iskolás voltam, tehát támogatta a tb. Na most ezek az árak 15 (éjszakai) és 12 (állandó) évvel ezelőtt voltak aktuálisak de szerintem az arányok megegyeznek tehát az állandó 2x annyiba kerül (vagy többe) mint az éjszakai.
2018. febr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az éjjeli fogszabályzó olcsóbb mint a rögzített, de ezt az orvos tudja megállapítani hogy neked melyikre van szükséged.

Saját tapasztalat,nekem 7 évig volt éjszakaim, mert az orvos úgy ítélte meg, hogy csak éjszakai kell. Nekem elég nagy bajom volt (állkapocs, 4 fogat is húztak), és orvos váltás után jelenleg nappalim van. Nappali fogszabival sokkal nagyobb eredményt lehet elérni, de ha valakinek kisebb a problémája, az orvos nem fog neki rögzítettet feltenni.


Nekem egy éjszakai 30-45 körül volt, de ez is attól függ hogy milyen orvoshoz jársz. A másik orvosom akihez átmentem, ő 45ezerért rakta fel a nappalit, persze emellé az ívcserék, stb költségek azokat kezelés közben kell fizetni (ívcsere nálunk 1500ft)


Összességében nem érdemes azt nézni melyik az olcsóbb, hanem hogy melyikkel lehet eredményt elérni. Még annyi, hogy orvost tényleg nagyon jól válasszatok meg! 18 évesen szenvedek nappalival, mert éveket elpocsekoltunk egy rossz orvosra.

Szerintem unblock 100 ezer forintba ha összeszámolnám, biztos kijönne az egész kezelés, elejétől a végéig.

2018. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!