Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után melyik oldalon...

Foghúzás után melyik oldalon ehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap voltam fogorvosnál, 3 fogamat húzták ki (jó fogak voltak,csak túl nagyok és nem fértek volna el a számban. Na meg az esztétikum...)

Jobb oldalon fönt 1

Bal oldalon fönt 1 és lent 1.

Még fogszabályzóm is van szóval amiatt is nehéz rágnom.(kb.4-5 hónapja)


Az lenne az első kérdésem hogy akkor most ne egyek? Vagy hogyan? (Fútolag megemlíteném hogy eléggé vékony vagyok

167/40)


A másosik kérdés a következő:- A fogak helyén amiket kihúztak fekete vmit láttok ami "belefolyt" a sebbe.

Ez alvadt vér?


12/l



2018. febr. 17. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A fekete alvadt vér- Enni kell, puha ételeket, óvatosan, és semmi tejeset. De egyébként nyugodtan kérdezd meg a szüleidet, azért vannak.
2018. febr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
turmix+szívószál
2018. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felesleges, ne turmixolj és ne szívj.


Bármit ehetsz a másik oldalon.


Magvak, kemény dolgok rizs ne 4-5 napig, és tej sem, de amúgy akármit ehetsz :)


Az a feketés izé alvadt vér, hagyd békén, 2-3 nap és fehéres-szürkés lesz, majd szétesik lassan. Ja, és büdös lesz a szád, ahogy bomlik, de nyugi :)

2018. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az vérdugó, vigyázz ki ne essen.

Mivel mindkét oldalon húztak, így jó lenne ha pár napig csak leveseket, pépes ételeket ennél, amit nem kell rágni, tejet és tejterméket 4-5 napig nem szabad enni.

2018. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írjak feljebb is pár napig pépes kajákat leveseket , és 4-5 napig a tej termékeket kerüld . Tudom milyen nekem amikor a fogszabályozó felkerült előtte kb 2 héttel 4 fogamat húzták mind a két oldalon alul-fellül leghátsókat . Bár én a fogív tágító miatt is meg lettem eléggé lőve rágás szintjén , de nem sok mindent tudok vele kezdeni kénytelen vagyok el viselni .
2018. febr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!