Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki húzta az orvos a fogamat...

Ki húzta az orvos a fogamat kedden ma pedig már szombat van és mai napig fáj a helye ez normális?

Figyelt kérdés

A hátsó bölcsesség fogam be gyulladt ki lett húzatva de ennek 5 napja már és mai napig fáj a helye és sugárzik a fájdalom a mellette lévő fogamra és más fogra is átsugárzik.

Fájdalom csillapítókon élek mert anélkül elviselhetetlen minden nap a fájdalom. Mit tudtok tanácsolni mi legyen és mikor múlik el?



2018. febr. 17. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hétfőig sem múlik a fájdalom, menj vissza. Nekem egy gyullad bölcsességfog húzás közben még bele is tört egy doktornőnek. Négy nap múlva a körzeti fogorvosom azt mondta, hogy 10 napig is eltarthat, mire elmúlik a fájdalom.
2018. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De egészben ki tudta szedni és mégis így szenvedek miatta.

Ami a legrosszabb hogy sugárzik a fájdalom a körülötte lévő fogakra és nem tudom mit szedjek be vagy mit tegyek a gyorsabb gyógyulás érdekében.

2018. febr. 17. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Előfordul, ha mélyen ült a gyökere, pl.


Szedd az antibiotikumot, és nyugi. :), nekem mondjuk egy percig nem fájt, de barátnőmnek két héttel rá is sajgott, előtte meg brutálisan fájt :(

2018. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!