Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan cserélik ki a fogtömést?

Hogyan cserélik ki a fogtömést?

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb úgy ahogy betették. Kifúrnak annyit, hogy hozzáférjenek a sérült foghoz, a fogból eltávolítják a rossz részeket, majd újból betömik. Ezt addig lehet eljátszani, ameddig az ép fog tudja tartani a tömést, tehát csak pár alkalommal.
2018. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fúrás körülbelül mennyi ideig tart?
2018. febr. 22. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Pár perc az egész. Ha jól emlékszem, kb. 15-20 perc volt a teljes kezelés nagyobb tömések cseréjénél, tehát a régi ki, alakítás, tisztítás, ilyesmik, és az új tömés berakása.

Én mindig paráztam ezektől, így ragaszkodtam az érzéstelenítéshez, de most már két alkalommal is volt, hogy az új fogdoki meggyőzött arról, hogy felesleges. És tényleg nem fájt. (Nem mindegyik fognál lehet ezt megcsinálni, meg nem mindegy, hol van a lyuk.)

2018. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!