Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Altatásos fogászat Pesten?

Altatásos fogászat Pesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudtok olyan fogászatot, ahol altatásban végeznek fogeltávolítást?


Egy hülye baleset miatt 4-5-öt ki kéne húzatnom, de nem akarok 4-5x szenvedni vele - meg időm sincs a másfél évesem mellett ennyi időre lerobbanni - egy húzás után 3-4 napig zombi vagyok, sajnos :(



2018. febr. 28. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég sok helyen, olyan 150-200 ezerből kijön mindennel együtt
2018. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Okés, köszi :)


Tapasztalata valakinek?

2018. febr. 28. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem több idő megy el az altatással, mint a húzással. Nekem bölcseségfogakat húztak, műtötek ki és kb. 15 perc volt. A fájdalmat nem úszod meg, mert nem a húzás fáj, hanem utána fog feldagadni, meg fájni. Altatással sem úszod meg a "zombiságot". Plusz biztos vagy benne, hogy húzni kell? 5 fog az rengeteg és manapság elég jól megtudják menteni a fogakat.
2018. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De egyszerre NEM fognak 5-6 fogat kiszedni érzéstelenítésben!

És nem is tudnék 3-4 alkalommal visszajárni, mert nem Magyarországon élek, haza meg nem költözhetek 3 hétre :D


Miért nem csináltatom kinn? Mert annyi spórolt pénzem nincs (150 ezer átszámolva egy db húzás, otthon meg mindennel együtt olcsóbb), a férjem pénzét meg nem akarom elkölteni erre - noha felajánlotta.


Nem jókedvemben mennék altatásoshoz, műtöttek már itt ki két fogamat, nulla szövődménnyel, de majdnem 1000 chf vott összesen.

2018. márc. 1. 11:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Fogorvos mondta, hogy húzni kell, mert kilazultak meg kettő csonkig tört.
2018. márc. 1. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Neten rengeteg hely van, minden fent van. Viszont van előtte konzultáció is, tehát nem feltétlenül tudsz csak egy vizittel megúszni a dolgot.
2018. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom. De nem akarom sokáig húzni.


Egyet-kettőt még kihúzatok, az nem sok (relatíve), de 4-5 már pénz, sajnos :(

2018. márc. 7. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!