Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki el tudná mondani, hogy...

Valaki el tudná mondani, hogy milyen is egy mintavétel? (fogszabályzó miatt)

Figyelt kérdés
Azt tudom ,hogy egy röntgen milyen de a mintavétel miatt izgulok..

2018. febr. 28. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bele kell harapnod egy gyurma allagu gipszkeverekbe. Es mar mehetsz is haza.
2018. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
69%
Szia! Van egy íves fémkeret, megtöltik egy mondjuk gyurmaszerű anyaggal és rányomják a felső/alsó fogsorodra. Várnak pár percet és leszedik, így kapnak egy lenyomatot a fogsorodról, ezt később kiöntik gipsszel és megtervezik rá a fogszabid. :)
2018. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom eddig okes de rossz erzes?
2018. febr. 28. 19:09
 4/7 anonim válasza:

Nem igazán, olyan mintha egy hatalmas adag rágót rágnál ami mondjuk ráragad a fogaidra. (Nem igazán lehet elmagyarázni xD)

Mikor kiveszik az kicsit kellemetlen, mert ugye addigra egy picit már megköt, de semmi extra nem fog történni, nem kell izgulni miatta :)

Kveszik, öblítesz egyet-kettőt és mehetsz is haza.

2018. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ertem csak megijedtem a remtortenetektol h van aki odahany
2018. febr. 28. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fogszabályzó miatt vettek mintát, hanem fogpótlás miatt, de nem hánytat meg. Arra kell figyelned, hogy a míg a szádban van a mintavételi kanál, az orrodon vedd a levegőt. Akkor biztos, hogy nem fogsz öklendezni.
2018. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyeltalán nem volt rossz 2 fogív kb. 5 perc volt beszélgetéssel együtt.
2018. márc. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!