Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? Foghúzás

Mi lehet ez? Foghúzás

Figyelt kérdés
Január 31-én kihúzták a jobb felső bölcsességfogam. Egy ideig nem volt probléma vele. Az íny egy helyen hegyes és olyan lelógós, de ami még rosszabb, hogy ha jól láttam talán van még ott egy kis lyuk...most ettem sós kiflit, és úgy belenyilalt, hogy sírni tudtam volna. December 11-én húzták ki az alsó bölcsességfogam, az rendesen begyógyult, nem fáj. De a felső rettenetes. Jövőhét csütörtökön megyek fogorvoshoz időpontra. Ilyenkor mit csinálnak azzal? Úgy nézett ki, mintha valami ételmaradék beszorult volna, fogpiszkálóval kivadásztam és iszonyatosan nyilalt utána. Teljesen kétségbe vagyok esve. Vérdugó nem esett ki, elején rendesen gyógyult látszólag. Másik fogorvoshoz megyek, van egy lyukas fogam, plusz fogkőleszedés. Remélem tud vele valamit kezdeni. Minden étkezés egy rémálom. Pedig az egyik legjobb fogorvoshoz mentem, aki aranyáron dolgozik. Aki tud, segítsen mi ez. Köszönöm.
2018. márc. 2. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy bent hagyott valamit a fogrovos, vagy nem jól gyógyult vagy begyulladt. Passz, majd a fogorvos megmondja.
2018. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam én is. Iszonyat mérges vagyok. Az alsó gond nélkül begyógyult. Bár azt nem is ő húzta...nagyon remélem, hogy ott helyben megtudja oldani a fogorvosom, elég kellemetlen, hogy nem tudok rágni.
2018. márc. 2. 13:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát elhiszem. Majd kiderül addig se idegeskedj.
2018. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál. Azért is vagyok ideges, mert a másik oldalon két fog között tömve van, de az is elkezdett fájni, plusz az ínyem is begyulladt. Szóval egyik oldalt se megy a rágás.
2018. márc. 2. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha fogpiszkálóval nyulkálsz ott a sebbe persze, hogy fáj. Fel is sérted. Idő kell, hogy begyógyuljon. Nekem fél év volt mire teljesen befort fent.
2018. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért nyúltam bele enyhén, mert étel volt benne. Amúgy szerintem nem normális. Az alsó másfél hét alatt összeforrt, és nem fájt kicsit se. A felső meg nem gyógyul, és jobban fáj rágásnál még mielőtt kihúzták. És nem is néz ki valami jól. De köszi a választ.
2018. márc. 2. 18:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Kontár modon szedte ki, és vszeg benn maradt egy darab.

Már össze kellett vna lassan hegednie, és ebben az a szép hogy ha megint meg kell nyitnia, ujboll kezdödik a gyogyulási szakasz :(

2018. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem zavar a gyógyulási folyamat. Csak szedjék ki ha netán maradt benne valami. Néha belenyilal és elég kellemetlen. Pedig tényleg a legjobbnak mondott legdrágább fogorvoshoz mentem. Amúgy nem látok benne semmit, lehet mélyen van. Ki tudja. Köszi a válaszod.😊
2018. márc. 3. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!