Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fájhat a fogam?

Miért fájhat a fogam?

Figyelt kérdés

A jobb oldalon álló elülső metsző fogam reggel óta kezdett el fájni. Akkor fáj mikor a szemközti párjával hozzáérek. Úgyérzem kicsit mozog is. Mit csináljak??? Ugye nem fog kiesni vagy valami hasonló , mert akkor gyönyörűen fofok kinézni.

Lehet hogy rpssz fogkrémmel mostam fogad amjnek nagy volt a fluoris tartalma, vagy erősen ettem valamit és pont roaazul haraptam? Ha valaki tudja mi a baj kérem írjon!!



2018. márc. 3. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Hétfőn menj el egy fogröntgenre, lehet begyulladt a fog gyökere, kellene egy röntgen, azután kiderül mit lehet vele kezdeni. Amúgy minden fog nagyon kicsit mozgatható, nem piszkáld. Ha lehúzódott esetleg az ínyed, vagy gyulladt, akkor attól is lehet, de majd a fogorvos megmondja.
2018. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!