Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt már valakinek fogászati...

Volt már valakinek fogászati kezelése éber szedációba? Milyen érzés? Teljesen elkábítanak és nem érzékelsz semmit vagy magadnál vagy a kezelés alatt?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a nevében: _éber_ Csinálod, amit mondanak, érzékeled a dolgokat, csak nem zavar, nincs szorongás, nincs félelem, aztán utána nem nagyon emlékszel semmire, lényegében jól bedrogoznak :) Én nem próbáltam, én is féltem a fogorvostól, úgyhogy kacérkodtam vele, de végül inkább erőt vettem magamon, nem szerettem volna, hogy rajtam röhögjenek, amikor hülyeségeket beszélek, ráadásul úgy, hogy nem is emlékszem rá.
2018. márc. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Magadnál vagy, végrehajtod az utasításokat, de szinte mindent elfelejtesz, és amikor kész vagy, azt hiszed, még el se kezdtétek, és egy perc se telt el.
2018. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!