Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez a számban? Teljese...

Mi lehet ez a számban? Teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Kb.2 hónapja fedeztem fel a leghátsó fogam után egy ilyen kis fehér dudorszerűséget.Megmutattam fogorvosnak,ő azt mondta semmiség ne foglalkozzak vele.Viszont mostanra jóval nagyobb lett és már fáj is kissé és evésnél is érzékeny.Nem nyugtatott meg ez az orvos,mert ez a valami nem normális szerintem.Volt valakinek hasonló?Lehet súlyos betegség is?

2018. márc. 8. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a bölcsességfogad? És éppen most töri át az ínyedet? Nekem az egyik negyven éves koromban jött ki.
2018. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem,nem az sajnos,ez ilyen kocsonyás izé...
2018. márc. 9. 04:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell a legrosszabbra gondolni! Lehet afta, valamilyen sérülés, ami elgennyesedett. Menj el egy másik fogorvoshoz, mert a tiéd úgy látom, elbagatellizálta!
2018. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!