Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állkapocs fájdalom fogorvosi...

Állkapocs fájdalom fogorvosi kezelés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy hete voltam fogorvosnál, ahol betömték az egyik fogamat. Amikor kiment az érzéstelenítő, fájt az állkapcsom, és a számat sem tudtam teljesen kinyitni, de ez pár nap alatt rendeződött. Viszont tegnapelőtt egy nagyobb ásítás után az ízületnél belehasított azon az oldalon, és azóta megint fájdalmas, ha teljesen ki akarom nyitni a szám, és feszül, ha valami keményebbre harapok.

Egész biztos nem a kezelt fogam a hibás, az nem fáj, nem érzékeny (szerencsére nem is volt az), inkább az állkapocs ízületemnél érzem, hogy valami nem stimmel.

Szerintetek ez baj lehet, vagy csak legyek türelemmel, és rendeződni fog?



2018. márc. 13. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig de, simán lehet a fogadtól is.

Ha túl mélyre tömték, és a gyökérre "rátömött" a doki az simán fájhat, és érezheted úgy, hogy az állkapcsod fáj, pedig nemám.

2018. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, ez sajnos lehetségesnek tűnik, régi rossz tömésem lett kicserélve, és egy kicsit mélyebbre kellett fúrni. Két hét múlva amúgy is megyek újabb kezelésre, és jelzem a problémát az orvosnak. (Vagy ha addig rosszabbodik, odatelefonálok.)
2018. márc. 14. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg az érzéstelenítés szövődménye is okozhat ilyen tüneteket, mindenképp el fog múlni.

Azóta voltál a dokinál?

2018. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pont ma voltam nála, ő is azt mondta, hogy valószínűleg az érzéstelenítés miatt lehetett.

Amúgy még a hétvégén is sajgott kicsit, tartottam tőle, hogy nem fogom tudni a mai kezelésen nyitva tartani a szám. Szerencsére azért mára rendbe jöttem, minden ment simán. Köszönöm a választ!

2018. márc. 28. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!