Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jön a bölcsesség fogam,...

Jön a bölcsesség fogam, annyira fáj, hogy megőrülök. Egész éjszaka nem aludtam, vettem be fájdalomcsillapítót (apranaxot) de nem sokat segített. Milyen fájdalomcsillapító a legjobb ilyenkor?

Figyelt kérdés

2018. márc. 14. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
az erősebbek vénykötelesek pl Cataflam
2018. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj el fogorvoshoz, én kérnék egy rtg-t is.


Normális esetben, ha jól nő az a fog, nem nagyon szabadna ennyire fájnia. :(

2018. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Apranax is vényköteles, de nem fogfájásra való, hanem ízületi, reumás, mozgásszervi panaszokra.


Cataflam, Flector, de a gyógyszertárban ajánlani fognak neked vény nélkül kapható fájdalomcsillapítót.


Nekem is furcsa, hogy ennyire fáj. Lehetséges, hogy az állkapocs csontba van beékelődve, mint ahogy nekem is a jobb alsó. Ahogy kinőtt, el is romlott és szétnyílt négyfelé.

Maszek fogorvos kihúzta még így is.


Előttem írta valaki,hogy egy röntgen nem ártana. Fogadd meg a tanácsát. Kérj időpontot, mert nem szabadna ennyire fájnia, hogy aludni sem tudsz tőle.

2018. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Mindenképpen elmegyek fogorvoshoz
2018. márc. 14. 12:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Spedifen600-at vegyél. Vény nélküli és gyorsan hat. Apranax is jó lenne,de csak 2-3 nap szedés után van igazán hatása. És igen, fogászati rtg kell.
2018. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!