Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az a bajom hogy elol a koronam...

Szomorodjmeg kérdése:

Az a bajom hogy elol a koronam mar elegge mozog, egyszer kiis esett ugy tettem vissza? Es

Figyelt kérdés

van egy lany akivel mar reg ota flortolunk, tetszik nekem es latom rajta hogy mar nagyon orulne ha megcsokolnam de felek hogy csok kozbe kifog esni a fogam vagy hasonlo es ez miatt nagyon szorongok elasnam magam utana. de tudom ha nem lepek most, akkor nem lesz belole semmi. mivel rogzithetnem vagy mit tudnek csinalni? majusba akarom megcsinaltatni.

20F



2018. márc. 14. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj vele májusig, a visszaragasztást szerintem soron kívül is megteszi a fogorvos.
2018. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 perc alatt visszaragasztják, ne várj vele, mert úgy járhatsz mint én, éjszaka álmomban lenyeltem, mivel este még megvolt, reggelre eltűnt a korona.
2018. márc. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
vicces vagy szomorodj meg vagy inkább szánalmas ezzel a nicknévvel pár napja még egy angliában élő lány voltál na most hogy is van ez?
2018. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
es miben valtozott a hol letem? attol meg angliaba vagyok es had legyen mar az a nevem amit akarok
2018. márc. 15. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
de ott még lány voltál
2018. márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mas neveben nem kerdezhetek? mert pl neki nincs gyk ja? jaj istenem hagyjatok mar
2018. márc. 15. 22:37
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon sántít:D
2018. márc. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!