Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog kivésése nagyon...

Bölcsességfog kivésése nagyon fáj?

Figyelt kérdés
L. Sajnos kicsi az alkapcsom igy nincs nekik hely. Nem teljesen fekszenek de igy is ossze fogjak nyomni a fogaim ha nem szedik ki. A vesest a fogorvosom mondta de lehet h csak viccelodott fogalmam sincs...az h ki kell szedni az biztos...tapasztalatok?

2018. márc. 16. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Őszintén kellemetlen recseg ropog,de nem fáj. Nagyon erős nyomást érzel majd többször. A hang kellemetlen. Nekem varrták is. Az egész érzéstelenítéseel együtt max 20 perc. Utána fáj miután kiment az érzéselenítő,de ad rá cataflamot és az használ. Én zenét hallgattam közben úgy tűrhető volt. :) Kitartás
2018. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mivel érzéstelenítést adnak, így nem fogsz érezni semmit.
2018. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan jó fogorvos húzta, hogy kb. 5 perc alatt kint volt. Összevarrta egy öltéssel. Mikor kiment a fájdalomcsillapító egyáltalán nem fájt. Viszont úgy szétstresszeltem magam előtte feleslegesen, hogy utána elájultam 😂 Na ezt te ne csináld. ☺
2018. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már volt hasonló kérdés, aminél kiderült, hogy "különösen peches" vagyok, de én tényleg nagyon megszenvedtem az alsókkal, érzéstelenítés és utána baromi erős fájdalomcsillapító ellenére is. Az első kb. egy óra hosszat tartott, és utána még napokig csak aludtam volna állandóan, ha lehet, bár ezt talán a Donalgin okozta, de anélkül meg a falat kapartam a fájdalomtól. A második már nem volt olyan szörnyű. A két felső pedig olyan, mint egy normál foghúzás.

Azért sok szerencsét neked. :)

2018. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kiwovics....drága de profin húz ha budapesti vagy.
2018. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem fáj, bár nekem be volt gyulladva, így egy helyütt igencsak nyilallt, mikor szedte, de már leszartam, mert előtte iszonyúan fájt.


Kaptam 3 érzéstelenítőt, és 25 perc alatt kieszedte. Okés, hosszú volt, de alig akart kijönni és mélyen is ült.

2018. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom h ilyen gyorsan valaszoltatok!😊 Ha valakinek van meg tapasztalata irja le pls
2018. márc. 17. 15:22
 8/9 PetSty válasza:

Szia! Nekem mind a4 az inyemben volt nem akart kijonni. Fogszabalyozom volt ,de miutan kesve kerult sor a mutetre igy eltolta az also fogaimat. Elsonek kettot szedtek ki meg nyaron,tegnap pedig a masik kettot. Kaptam 3erzestelenitot,nekem nagyon rossz erzes volt,de elvileg az a jo ha faj mert akkor hatasos igazan! Hamar kint volt ahhoz kepest hogy iny alatt volt. Nekem az also jobban fajt,ahogy mar irtak elottem hallod hogy recseg stb eleg kellemetlen. De kibirhato. Jegelem mar tegnap ota,miutan kiment az erzestelenito nekem nagyon fajt, sirtam is. Az allkapcsomnal is felvan dagadva.. szoval olyan mintha lenne egy teniszlabda a szamban. Bar ez szerintem valtozo hogy kinek mekkorara dagad. En 3orankent fajdalomcsillapitot szedek,es igy nem faj! Kitartas,nem egy leanyalom de kibirhato. Es inkabb most vetesd ki mint kesobb,bar nemtudom hany eves vagy.

17/L

2018. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi😊 15/L
2018. márc. 24. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!